Рафтинг: сплав по Черемошу

від900

Рафтинг: сплав по Черемошу

Тур сплави по Черемошу в Карпатах: бути чи не бути?

Для чого ви вирушаєте на відпочинок? Щоби розслабитися, відійти від щоденної рутини, отримати нові позитивні враження! Але є й така категорія людей, які бажають доторкнутися до чогось нетипового та незабутнього. Саме для таких відчайдухів ідеально підійде рафтинг.

Щоби спробувати такий різновид відпочинку, не потрібно їхати закордон. Достатньо вирушити до старих-добрих Карпат і поринути в особливу атмосферу історичного колориту та нетипового дозвілля. Рафтинг у цьому регіоні користується надзвичайно великою популярністю завдяки великій кількості річок, які протікають тут. А якість обслуговування туристів ні в чому не поступається подібним різновидам екстремального спорту у Європі.

Рафтинг: головні особливості

Що ж таке рафтинг? Це екстремальний різновид спорту, що полягає в спусканні на спеціальних човнах за течією гірських річок. Є кілька видів рафтингу щодо ступенів його складності. Вони вимірюються шкалою від 1 до 6.

Перші два рівні рафтингу під силу підкорити навіть тим людям, які до цього моменту ніколи не займалися даним спортом або і взагалі не сиділи в човні. Наступні рівні формуються за наростанням своєї складності. Шостий рівень вважається найтяжчим. Підкорити його під силу лише професіоналам.

Під час рафтинг сплаву ви зможете отримати:

  • справжню насолоду від надзвичайної природи карпатських гір;
  • незабутні враження;
  • новий цікавий досвід.

Перші два рівня рафтинга підійдуть навіть для дітей. Тому ви можете без вагань узяти на сплав усю свою сім’ю й отримати море задоволення від подібної подорожі.

Переваги тур сплавів Черемошем

Краса цієї річки, що протікає серед Карпатських гір, дійсно зачаровує. Популярність рафтинг-сплавів Черемошем зумовлені простотою його спусків, наявністю кількох порогів, можливістю створення індивідуального маршруту.

Найкраще займатися рафтингом по Черемошу у весняну пору. Тоді ця річка максимально повноводна. Однак якщо літо видалося дощовим, а не посушливим, то і воно чудово підійде для таких заходів. В осінню пору краще утриматися від таких спусків.

Під час рафтингу з вами в човні буде перебувати інструктор, який швидко допоможе під час виникнення якихось труднощів або дасть слушну пораду, якщо ви не знатимете, як себе поводити в певній ситуації. Будемо раді відкрити для вас усі переваги рафтинг-сплаву Черемошем прямо зараз!

10 км драйву! Дземброня – Красник: 1 год сплаву найскладнішими порогами річки Черемош (Дідів Лікоть, Біла Кобила, Гучок, Гук).

Включаючи трансфер в дві сторони, спорядження, інструктаж, фото та відеозйомка.

Сезон: з квітня по вересень. Тривалість: 1 год

Бронювання послуги

Назва послуги Ціна Доступно місць Максимально людей
Рафтинг – сплави по Черемошу 900 7 8

Booking Information

Назва Ціна Кількість Сума

SUMMARY

Бронь 0
Додатково 0
Сума 0

Customer Information

*
Ім'я обов'язково.
*
Прізвище обов'язкове.
*
Номер телефону обов’язковий.
Note is required.
Дякуємо! Ваше бронювання отримано, а номер бронювання є