Zip Line - повітряний відпочинок

від250

Zip Line - повітряний відпочинок

ZIP LINE: унікальна можливість поринути в небеса!

Не звикли сидіти на місці? Полюбляєте не просто активний відпочинок, а ще й незабутні враження? Тоді вам обов’язково треба спробувати ZIP LINE. Завдяки цій можливості ви зможете відчути себе справжньою пташкою, що ширяє в небесах.

«Зіп Лайн» — це екстремальний спуск на тросах, який проходить у декілька етапів. На певному з них ви просто зможете відчути емоції, як від справжнісінького польоту. Тільки уявіть, яка красива природа та дивовижні краєвиди розгорнуться перед вами в такий момент. А адреналін, який буде просто закипати в жилах… Це дійсно варто відчути хоча б один раз у житті!

Водночас ZIP LINE — це досить безпечна розвага. Ваш інструктор перевірить трос, допоможе вам правильно його вдягнути та встановити допоміжні засоби безпеки. Навіть дітям дозволяється «пролетіти» певну частину цього шляху.

Переваги та недоліки ZIP LINE

Як і будь-який інший різновид екстремального спорту, такі польоти «над прірвою» мають свої переваги та недоліки. До переваг «Зіплайн» можна віднести:

  • можливість спробувати щось нове та неповторне;
  • незабутні яскраві враження;
  • власний вибір ділянки спуску, яку ви плануєте підкорити;
  • супровід інструктора до моменту польоту;
  • зустріч «літуна» на фініші.

Ті, хто хоча б один раз змогли спробувати ZIP LINE і пережили такі яскраві враження, гарантовано повертається до таких польотів знову і знову. Це дійсно казково, невимушено та непередбачувано.

До нюансів, про які треба пам’ятати, зважуючись на політ над трасою, відносять:

  • відсутність проблем із сердечною та дихальною системами;
  • хороше самопочуття;
  • бажана фізична підготовка (особливо, якщо ви вибрали екстремальний маршрут).

У більшості випадків спуск завжди ділиться на два проміжки. Один із них проходить на невеликій відстані над землею й має меншу протяжність. Саме на ньому й дають змогу спускатися навіть дітям. Інший, більш довготривалий, розташований значно вище. Політ таким спуском більш екстремальний та захоплюючий. Який вибрати вам? Вирішуйте особисто!

Збираючись політати!

Перед тим як ви відправитеся підкоряти кришталеві повітряні простори Карпат, необхідно подбати про відповідний одяг. Він має бути з натуральної тканини, не сковувати рухів та пропускати свіже повітря. Ідеальний варіант — спортивний костюм.

Також обов’язково зверніть увагу на взуття. Воно має бути зручним та на низькій підошві. Перед «польотом» перевірте, наскільки надійно воно тримається на нозі, аби в процесі стрибка з вами не сталася прикра несподіванка. Бажаємо вам яскравих вражень разом з ZIP LINE!

Бронювання послуги

Назва послуги Ціна Доступно місць Максимально людей
Zip Line – повітряний екстремальний відпочинок 250 5 1

Booking Information

Назва Ціна Кількість Сума

SUMMARY

Бронь 0
Додатково 0
Сума 0

Customer Information

*
Ім'я обов'язково.
*
Прізвище обов'язкове.
*
Номер телефону обов’язковий.
Note is required.
Дякуємо! Ваше бронювання отримано, а номер бронювання є