Велотур Карпатами

від200

Велотур Карпатами

Легкий подих вітру, що ніжно куйовдить ваше волосся, тепле сонячне проміння, яке пестить обличчя й особлива атмосфера пригод на лоні незбагненної природи. Хотіли б відчути подібне? Тоді ласкаво просимо відправитися в поїздку або екскурсію на велосипедах.

Чому ми так агітуємо вас осідлати саме залізного двоколісного друга? Усе дуже просто! Проведення дозвілля за кермом велосипеда з кожним роком стає все популярнішим у Європі. А чим ми гірші? Українська природа та дороги повністю пристосовані для подібних подвигів!

Велотури в екскурсійних цілях має низку переваг:

  1. Можливість побачити значно більше, ніж подорожуючи за кермом машини або в автобусі (по-перше, автомобіль рухається значно швидше і його важче зупинити, якщо ви надибаєте щось цікавеньке, а по-друге, сидячи в залізній коробці кут огляду значно зменшений).
  2. Цілісна насолода навколишніми краєвидами (ви відчуєте увесь спектр різноманіття первозданної природи, починаючи запахами й закінчуючи звуками).
  3. Покращення власного здоров’я та самопочуття (прогулянки на велосипеді поліпшують дихання, тренують м’язи ніг та рук, підвищують імунітет).

Чи підійде вам така подорож Карпатми, якщо раніше ви не сиділи за кермом велосипеда? Звісно, такі велоекскурсії фактично не мають протипоказань. Від того, як часто ви катаєтесь на велосипеді у звичайному житті, залежить те, які відстані рекомендовані вам для подолання під час екскурсії.

Не вмію кататися, проте на екскурсію хочу!

Якщо ви не вмієте кататися, проте дуже хочете побувати в такому велотурі, тоді треба почати підготовку до нього прямо зараз. Розпочніть долати пішки значні дистанції, прогулюватись у паркових зонах. Подбайте про придбання власного велосипеда й навчіться їздити на ньому разом з інструктором.

Починайте з невеликих відстаней. З кожним днем поступово збільшуйте пройдений шлях. Найкраще кататися у вихідні дні. Проводьте подібні заходи в будь-яку погоду. Ми віримо, що через кілька місяців ви зможете досягти високих результатів.

Коли ж можна вирушати у велотур Карпатами? Як тільки ви з легкістю зможете самостійно проїжджати щоденно не менше 50 кілометрів.

Збираючись у поїздку, подбайте про зручний спортивний одяг, шолом та захисні рукавички. Бажаємо вам незабутніх екскурсій разом із вашим залізним другом!

Бронювання послуги

Назва послуги Ціна Доступно місць Максимально людей
Велотури Карпатами 200 8 10

Booking Information

Назва Ціна Кількість Сума

SUMMARY

Бронь 0
Додатково 0
Сума 0

Customer Information

*
Ім'я обов'язково.
*
Прізвище обов'язкове.
*
Номер телефону обов’язковий.
Note is required.
Дякуємо! Ваше бронювання отримано, а номер бронювання є