25

Тра
2023
Автор: Marta Pasternak/ 74 0

Літо. Тепло. І саме час, коли потрібно активно відпочивати та набиратися нових сил на весь рік.

Якщо ви їдете у Карпати, то найкраще зупинитися у Яремче. В цьому місті є багато готелів, колиб та апартаментів, які можна орендувати як на кілька днів, так і на довгий час. А ще у Яремче є багато ресторанів і місць, куди можна сходити. Але куди можна піти ще, якщо ви вже нагулялись у Яремче та побували у різних цікавих місцях? Вихід є. Можна побувати в інших місцях, які є довкола Яремче.

Ворохта – місце, де є стародавні віадуки

Ворохта – це найвисокогірніше селище у Карпатах. А ще воно відоме своїми стародавніми і дуже чарівними віадуками. У Ворохту можна поїхати хоча б для того, щоб організувати для себе просто вражаючу фотосесію. Тільки-но уявіть собі: гори, густі ліси, стародавні мальовничі мости і ви на фоні цієї краси. Погодьтесь, фото будуть вражаючі.

А ще у Ворохті є гірськолижний підйомник та ринок біля нього, де можна купити домашнього вина, сиру, вироби місцевих умільців та багато чого іншого.

Водоспад Женецький Гук

Ви вже побували на водоспаді Пробій у Яремче? Тоді саме пора побачити ще одни дуже мальовничий – Женецький Гук. Розташований він біля села Татарів. Дорога туди дуже зручна та асфальтовата та проходить повз дачу колишнього президента України Віктора Ющенка, а тому вам буде зручно до нього добратися.

Він розташований на висоті 900 метрів над рівнем моря та має 15 метрів висоти. Водограй дуже мальовничий та захоплює око своєю буйністю та чарівними краєвидами довкола. А тому фото звідси вийдуть дуже ефектними.

Буковель – відомий курорт в Україні

Відпочиваючи у Яремче ви можете поїхати на курорт Буковель, який є відомим в усій Україні. Багато хто вважає, що тут є чим зайнятися лише взимку, коли стартує сезон катання на лижах.

Влітку тут можна відвідати скансен під відкритим небом. Тут є стародавні будинки, де дають майстри-класи з різних народних ремесел. А ще – тут бувають справжні гуцульські весілля, а це справді неймовірні враження.

Нна території Буковелю є Озеро Молодості, де можна орендувати шезлонг та ніжитися на березі пляжу хоч весь день. Крім того на цьому курорті є багато спа-зон, які допоможуть вашому тілу оновитися.

Верховина – серце Карпат

Верховину називають центром гуцульської культури і місто багатьох музеїв. Тут ви можете відвідати Музей музичних інструментів Романа Кумлика, де місцевий музика зібрав величезну колекцію музичний інструментів Гуцульщини. Після смерті колекціонера його справу продовжила родина, яка радо водить екскурсії музеєм та розповідає історію кожного з інструментів.

А ще у Верховині варто побачити хату-музей, в якій знімали легендарний фільм “Тіні забутих предків”. Саме у ній і жив відомий режисер Сергій Параджанов і так ви можете відчути справжній дух Карпат.

Підйом на Говерлу

Коли погода стає теплою, можна йти в гори. Багато українців хоче хоч раз у житті піднятись на найвищу гору України – Говерлу.

Будучи в Яремче, ви можете доїхати туди громадським транспортом або ж замовити екскурсію із гідом.

Зазвичай на Говерлу піднімають двома маршрутами – простим та складнішим. Все залежить від вашого фізичного стану.

Озеро Несамовите

Озеро Несамовите є одним із найвисокогірніших в Україні, розташоване на висоті 1750 метрів над рівнем моря. Воно розташоване високо в горах та дивує туристів своїми просто неймовірними краєвидами.

Побуваючи тут ви будете дуже вражені цією красою. А ще тут ви зробите дуже багато світлин на пам’ять. Проте зауважте, що купатися у цьому озері вкрай небезпечно через крижану воду. Вона тут дуже холодна навіть у спеку, оскільки озеро розташоване високо в горах.

Українські Карпати надзвичайні та зачаровують з першого погляду. А тому обираючи локацію для вашого відпочинку – вирушайте до Яремче. А зробити ваш відпочинок просто ідеальним допоможуть Карпати Travel.

Leave your comment

Please enter comment.
Please enter your name.
Please enter your email address.
Please enter a valid email address.