Відпочинок-2023: куди поїхати у відпустку під час воєнного стану

25

Тра
2023
Автор: Marta Pasternak/ 161 0

В Україні вже другий рік триває воєнний час, а тому для ідеального сімейного відпочинку найкраще обрати безпечне місце всередині держави, щоб насолодитись відпусткою разом із всіма членами родини.

Цього року через активні бойові дії, загрозу ракетних ударів, мінування території краще утриматись від відпустки на морі та запланувати її в інший час. І тут виникає питання, а куди ж поїхати тоді? Вихід є – територія на заході України. Тут відносно безпечно та без сумніву цікаво. Карпати Тravel розкажуть вам, а як же організувати родинний відпочинок у такий складний час.

Відпочинок у Яремче

Місто Яремче є перлиною Карпат і дуже популярним курортом. Сюди їдуть туристи із сусідніх та навіть арабських держав, адже тут розвинена туристична інфраструктура, багато цікавих місць та доступні ціни.

До Яремче практично зі всіх куточків України можна доїхати залізницею. Це – і дешево, і комфортно. Якщо у вас є приватний транспорт – їдьте ним.

У Яремче ви можете вперше піднятись на гору, спробувати гуцульської кухні та поніжитись у карпатських чанах.

Що можна зробити у Яремче:

  • Піднятись на гору Маковиця.
  • Сходити у ресторан “Гуцульщина”, де подають дуже смачні страви місцевої кухні.
  • Побувати біля водоспаду Пробій.
  • Зробити покупки на місцевому ринку, де продають смаколики та традиційний український одяг.
  • Пройтись Стежкою Довбуша.

З Яремче можна замовити тури до Ворохти, Верховини, піднятись на гору Говерла, сходити до високогірного озера Несамовите чи чарівної гори Шпиці. А ще поруч є відомий курорт Буковель, де цікаво, як взимку, так і влітку. Тут точно є чим зайнятися.

Відпочинок у Закарпатті

Смачне вино, термальні води і дуже красиві краєвиди – це все про сонячне Закарпаття. У цьому регіоні виготовляють дуже смачне вино, яке точно варто спробувати.

А ще тут є багато басейнів із справжніми термальними водами, які допоможуть вам покращити здоров’я та омолодити тіло.

Закарпаття також багате на історичні місця, а це – замок Паланок, Ужгородський замок, Сент-Міклош та багато інших. Тут можна краще вивчити історію краю, спробувати місцеві страви та просто відпочити. А ще зазначимо, що Закарпаття – це єдина українська область, де немає комендантської години. А тому тут можна гуляти до ранку, як це було ще до війни. Погодьтесь, це цікавий бонус та приємний досвід.

Відпочинок у Львові

Королівський Львів зачаровує своєю красою та архітектурою. Тут можна годинами блукати старими вулицями та почуватися надзвичайно серед кам’яниць та цікавих музеїв. А ще у Львові прекрасні парки, як-от: Стрийський чи Високий замок.

Львів також популярний і завдяки своїм затишним ресторанам, де подають традиційну галицьку кухню. Вона відрізняється від інших регіонів завдяки своїй специфіці. У Львові можна спробувати традиційний яворівський пиріг, різні супи, які у Львові називають “зупки”, голубці, кровянку, яку називають “кишкою” та багато інших. З десертів спробуйте львівський сирник або ж завиванець з маком.

Відпочинок у “Львівських Карпатах”

Недалеко від Львова є популярні курорти – Трускавець та Славське.

Трускавець – відомий бальнеологічний курорт, своїми санаторіями та корисними мінеральними водами типу “Нафтуся”. Сюди здавна їхали українці та іноземці, щоб оздоровитися. У місті та довкола є багато готелів, баз відпочинку, де можна організувати для себе ідеальний відпочинок. Біля Трускавця є невелике, але дуже затишне місто Дрогобич. У ньому збереглась історична забудова із давніми котеджами та прекрасними садами. Адже в часи, коли на Галичині знайшли нафту, то саме тут жили магнати. Також тут можна відвідати Дрогобицьку солеварню, де століттями виготовляють сіль. До речі, саме її виробництво не змінилось від 18 століття.

Славське – це ще одне місто у Карпатах, яке розташоване на Львівщині. Тут можна піднятись на невисоку гору Парашка, подихати свіжим повітрям та просто насолодитись тишею і красою природи.

В Україні є багато дуже красивих місць, де можна відпочити та набратися сил. Звертайтесь до Карпати Travel – ми підберемо для вас ідеальне місце для родинного відпочинку.

Leave your comment

Please enter comment.
Please enter your name.
Please enter your email address.
Please enter a valid email address.