Відпочинок з дітьми в Яремче: куди сходити на екскурсію?

28

Лип
2021
Автор: Marta Pasternak/ 4506 0

У Карпатах буде весело не тільки дорослим, а й найменшим туристам. Дивовижна природа, нові відкриття та пригоди – це те, за що ваш малюк у будь-якому віці буде вам вдячним. До того ж психологи рекомендують відпочивати з дітьми, оскільки це зближує їх з батьками, особливо в підлітковому віці

Куди ж сходити в перлині Карпат місті Яремче, якщо ви відпочиваєте з дітьми? Карпати Travel вам розкажуть.

Екскурсія містом Яремче

Якщо ви вперше в Яремче чи просто хочете вивчити історію цього прекрасного курортного містечка – рушайте на родинну екскурсію з досвідченим гідом. Вам та вашій малечі буде цікаво дізнатись про історію Яремче, його цікаві місця, видатних людей. Екскурсія збагатить ваші знання про Карпати, а дитина зможе в школі чи дитсадку потім розказувати не лише про захоплюючий відпочинок в Карпатах, а й про історію перлини серед гір – міста Яремче.

Водоспад Пробій та сувенірний ринок

Нагулявшись містом та дізнавшись його історію – можна і з природою познайомитись. Вам та вашим малятам буде цікаво побувати на водоспаді Пробій. Це природне диво розташоване буквально в центрі Яремче на річці. Буйні схили та пороги, а ще прохолода та прекрасна природа – це все про Пробій. Над водоспадом є старий пішохідний міст, звідки можна спостерігати за буйною течією та каскадом водоспаду. А ще тут можна зробити ефектні сімейні фото на пам’ять.

Біля водоспаду Пробій є сувенірний ринок. Тут ви можете купити смаколиків додому – карпатського меду, домашнього вина та наливок з малини, ожини та ін, справжню бринзу та інші карпатські сири, корисні трав’яні чаї. Також на цьому ринку можна придбати і вишиванку з  рідкісними орнаментами для всієї родини.

Пішохідний маршрут «Стежка Довбуша»

Усі ми чули історію про Робін Гуда. А от у Карпатах є свій, але реальний історичний персонаж, який забирав скарби у багатих і віддавав їх бідним. Це – опришок Олекса Довбуш. У Яремче і досі цінують народного месника, а тому на його честь назвали 4-кілометровий туристичний маршрут мальовничим лісом вздовж скель. Цей маршрут є простим та не потребує особливих фізичних навантажень, а тому дітям на ньому точно буде цікаво. Адже розповідь гіда про сміливість опришка захоплює, як дітей, так і дорослих.

Підйом на гору Маковиця

Поблизу Карпат є гора Маковиця. Піднятись туди може кожен турист і не важливо скільки йому років – 3 чи 103. Йти на вершину гори – 8 кілометрів, триває підйом 4 години. Зате які ж на Маковиці вражаючі краєвиди. Таке точно запам’ятається вашій малечі надовго.

Вольєрне господарство

А ще у Яремче ви можете із дитиною сходити у вольєрне господарство. Тут і дітям, і дорослим буде цікаво подивитися на диких кабанів, косуль, оленів. А ще тут можна погодувати тварин, щоправда придбавши для них потрібного корму. Для малечі – це прекрасна атракція.

Парк-музей «Карпати в мініатюрі»

А ще в Яремче ви можете побачити зменшені копії видатних карпатських споруд та пам’яток архітектури. Такий парк-музей розташований на березі річки Жонка. Усі експонати – це точна копія легендарних споруд, зменшених в 25 разів. Наразі в парку є 18 експонатів, а це: церкви, природні дива, як-от Говерла, Чорногірський хребет, озеро Несамовите та ін.

Ресторан Гуцульщина

У Яремче варто також познайомити малечу із неперевершеною гуцульською кухнею – баношем, бограчем, дерунами із білими грибами та іншими смаколиками.

Найкраще для цього підійде музей-ресторан «Гуцульщина». Навіть споруда, у якій розташований заклад є унікальною, оскільки вона побудована без жодного цвяха. А ще тут неперевершена атмосфера, яка передає усю гастрономічну чарівність Карпат.

Кінна прогулянка

Спілкування із кіньми заспокоює людину, знімає стрес та допомагає розслабитись. А для дітей – це ще і незабутні враження. А коли в Карпатах ви гуляєте із кіньми мальовничими стежками – цього точно ніколи не забути. А тому, якщо ви в Карпатах, то можете організувати сімейні кінні прогулянки.

Сімейний відпочинок зближує дітей та їхніх батьків, проте тут потрібно бути і обережними, оскільки варто розуміти, де безпечно в горах, а де ні. Якщо ж ви не хочете довго вивчати усі нюанси та не знаєте, де дітям безпечно і чи зможуть вони пройти той чи інший маршрут – звертайтесь до Карпати Travel. Ми зробимо ваш сімейний відпочинок прекрасним із незабутніми враженнями.

Leave your comment

Please enter comment.
Please enter your name.
Please enter your email address.
Please enter a valid email address.