Відпочинок на Закарпатті: куди можна поїхати?

03

Бер
2021
Автор: Marta Pasternak/ 1006 0

Вам бракує захоплюючих пригод та приємних вражень? Хочете познайомитись із неймовірними краєвидами, привітними людьми та смачним вином? Тоді вам на сонячне Закарпаття.

А де там відпочити? Ми вам розкажемо

Озеро Синевир

Воно розташоване у Міжгірському районі Закарпатської області. Цю неймовірної краси водойму ще називають Морським Оком, адже воно стоїть посеред дрімучих лісів та вважається найбільшим у Карпатах. Озеро Синевир утворилось через сильний землетрус 10 тисяч років тому на висоті 989 метрів над рівнем моря. Проте існує і красива, проте трагічна легенда про походження озера: коли звичайного пастуха Вира вбили графські прислужники через те, що у хлопця закохалась Синь – донька вельможного графа. Дізнавшись про вбивство Вира Синь так плакала, що з її сліз утворилось гірське озеро. А тому вважається, що закохані, щоб прожити разом все життя, повинні приїхати та освідчитись одне одному саме на цій водоймі.

На озері Синевир ви зробите красиві світлини та ще довго згадуватимете про чудову природу та ділитиметесь із рідними неймовірними враженнями.

Реабілітаційний центр бурого ведмедя

На території Національного природного парку «Синевир» є також і реабілітаційний центр бурого ведмедя. Сюди потрапляють тварини, які тривалий час були у неволі та ставали жертвами жорстокого поводження. На території національного парку для них спорудили 6 кліток та дві секції для утримання. Для тварин також організували басейн, ігрові зони, штучні барлоги та навіть плантації із ожини та малини, які так полюбляють бурі ведмеді.

Тут ви можете на власні очі побачити ведмедів, сфотографувати їх та дізнатись більше про цих величних тварин.

Географічний центр Європи

Ще однією причиною, чому варто поїхати на Закарпаття – це на власні очі побачити географічний центр Європи, який розташований у селі Ділове. Саме сюди приїжджають туристи з усієї України, щоб мати фото на згадку.

Село Іза – центр лозоплетіння та оленяча ферма

Село Іза Хустського району вважається центром лозоплетіння в Україні. Майже всі жителі села тут вирощують лозу та як і сотні років тому вручну виплітають унікальні, екологічно чисті предмети побуту. А ще вулиці села – це буквально музей під відкритим небом. Тут місцеві вивішують свої вироби просто на парканах, щоб туристи могли роздивитись на все та щось придбати.Тут продаються розкішні корзинки із лози на будь який смак.

А ще у цьому селі є унікальна оленяча фабрика. Її заснували ще за радянських часів задля добування лікарської речовини із рогів оленів. Проте в незалежній Україні ця ферма функціонує виключно через туристів, які приїжджають, щоб спостерігати за рогатими красенями. До речі, якщо ви їдете на ферму, прихопіть із собою сухариків чи хліба. Саме ці продукти є справжніми ласощами для оленів.

Солоні озера в Солотвино

Озера розташовані у селищі Солотвино на Закарпатті. Вони унікальні тим, що за своїми цілющими властивостями схожі до Мертвого моря. Озера вкриті солоною ропою та цілющими грязями. А тому ви можете натерти тіло чи обличчя просто на місці, а ефект від цього буде, як ніби ви побували на дорогих спа-процедурах.

Також тут ви зможете навчитись плавати, адже на солоних озерах ви не зможете піти до дна, бо солона ропа триматиме вас на поверхні.

Термальні басейни у Берегово

У холодну пору року найкраще їхати на термальні басейни, які розташовані у м. Берегово Закарпатської області. Тут ви зможете:

  • Спробувати цілющу воду із мінеральних джерел.
  • Відпочити у термальних басейнах, які зведені в сучасному комплексі.
  • Скуштувати найсмачніші страви закарпатської кухні.
  • Продегустувати закарпатські вина у старому винному погребі.

Готові відкривати для себе щось нове та цікаве, але не знаєте, як наважитись? Тоді звертайтесь до агенції Карпати Trevel. Ми відкриємо для вас усю красу Закарпаття: покажемо найчарівніші куточки краю та відкриємо усі таємниці. Вперед за пригодами!

Leave your comment

Please enter comment.
Please enter your name.
Please enter your email address.
Please enter a valid email address.