Сімейні Карпати

від3 200

Сімейні Карпати

Дата відправлення

У п’ятницю

Тривалість

3 дні 2 ночі

Перегляди

1696

Максимум місць

35

У вартість туру включено:

Проживання
Харчування
Екскурсії
Супровід гіда
Транспорт

У вартість туру НЕ включено:

Квитки в музей
Рекреаційні збори
Особисті витрати

Програма туру вихідного дня

День 1

Яремче

 • Поселення в приватному секторі. Обід.
 • Пішохідна екскурсія «Яремче – перлина Карпат» або «Шукаємо скарби Довбуша».
 • Огляд міста, пам`яток, водоспад Пробій, сувенірні ринки (3 км/2 год).
 • Пішохідна екскурсія “Життя карпатського лісу”, огляд вольєрного господарства диких тварин (сімейства оленя благородного, кабана дикого, козулі європейської, лисиці та інших тварин), насадження ялиці, бука, явора, а також відвідування мінерального джерела. (4км/3год).
 • Відчуй себе Гулівером: Парк-музей «Карпати в мініатюрі». На сьогодні парк-музей «Карпати в мініатюрі» налічує близько 18 об`єктів, в число яких входять: точно відтворені моделі церков і монастирів відомі пам'ятки краю; копії популярних дерев'яних споруд, наприклад, ресторан «Гуцульщина»; водоспад Пробій на річці Прут; єдина діюча в Карпатах міні-залізниця з копіями легендарних кам`яних мостів у Ворохті; станції в Татарові і тунелю.
 • Пішохідна екскурсія "Стежками Довбуша; (Скелі Довбуша — історико-пізнавальна екскурсія, огляд екологічної стежки, природного комплексу кам’яних печер) 4 км/3год.
 • Вечеря. Ночліг.
День 2

Буковель, Екскурсія

 • Сніданок. Автобусна екскурсія «Там де гори, люди, звірі, Буковель та динозаври». Розпочнемо з найвищого карпатського водоспаду, висота якого складає - 15 метрів. Екскурсія на водоспад Гук включає в себе доїзд до урочища Женець, пішу прогулянку екостежкою в мальовничому урочищі яке знаходиться між підніжжями гір Хом’як та Явірник, відпочинок біля водоспаду, неподалік якого розташовані сувенірні лавки.
 • Далі прямуємо в «Парк Буковельського періоду», де оселилися справжні динозаври. Зокрема, представлені тиранозавр, гігантозавр, овіраптор, диплодок, трицератопс, птеранодот та інші тварини Юрського та Крейдового періодів. Частина тварин автоматизована – вони видають різні звуки та рухаються. Після чого пропонуємо супер неординарний архітектурний об’єкт «Перевернута хата». Споруда стала першим в Україні архітектурним дивом. Доглядачу музею запропоновано багато різних локацій, які перевернуті догори дригом. Зверніть увагу! Під час прогулянки по «стелі» у багатьох відвідувачів паморочиться голова і виникають складнощі з рівновагою. (Жартуємо ;-))
 • Набралися вражень, їдемо далі милуватися красою Карпатських гір. Пропонуємо екскурсію по території ГК «Буковель», катання на канатно-крісельній дорозі, прогулянка біля озера Молодості, чи родзинка курорту етнопарк «Гуцул Ленд». Це територія, що поєднує в собі різні площадки відпочинку та розваги на території «Буковелю».
 • Однією з основних площадок є скансен (етнографічний комплекс просто неба). Наш скансен відрізняється від звичайних музеїв тим, що має інтерактив із гостями – ви можете зайти в середину хати, якій близько 200 років, сісти на лаву та дивитись, як горить вогонь у печі, спробувати змолоти борошно із пшениці у жорнах, виткати доріжку на справжньому ткацькому верстаті, спостерігати, як готується сир у сироварні та навіть взяти участь у театралізованому дійстві гуцульського весілля. Тут також є територія, на якій розміщено контактний зоопарк, де живуть у природних умовах свійські, екзотичні, дикі тварини та птахи, від яких будуть у захваті не тільки діти, а й дорослі.
 • Окрім уже згаданих переваг, це креативний простір – зона творчих майстерень та пізнавальних майстер-класів, де можна спостерігати та навчатись народним ремеслам і технікам, які є популярними і які вже є на межі зникнення. Надивившись на всі ці красоти, можна й додому повернтатися.
 • Повернення в приватний сектор. Вечеря. Ночліг.
День 03

Яремче

Сніданок. Вільний час. Виселення о 12:00 год.

Забронювати тур

Назва туру Ціна за дорослого Ціна за дитину Доступні місця Коли Тривалість
Сімейні Карпати 3 200 0 35 Кожний(ну) П’ятниця 3 дні 2 ночі

Booking Information

Назва Ціна (для дорослих / дітей) К-ть осіб (дорослі / діти) Кількість Сума

SUMMARY

Ціна 0
Сума 0

Customer Information

*
Ім'я обов'язково.
*
Прізвище обов'язкове.
*
Номер телефону обов’язковий.
Дякуємо! Ваше бронювання отримано, а номер бронювання є

Забронювати тур у менеджера

Ми тут, щоб реалізувати ваш відпочинок у Карпатах

 • 9:00 год - 19:00 год з Понеділка - П`ятниця.
 • 9:00 год - 17:00 год з Субота - Неділя по телефону або бронювання через сайт.
В іншому випадку напишіть нам будь-коли. А ми відповімо протягом 6 годин у робочий час та наступного дня у неробочий час. Приватні екскурсії дозволяють вам контролювати всі деталі вашої поїздки - час відправлення, проживання, додаткові ночі, додаткові заняття, додаткові враження - чого ви хочете і як цього хочете.

Карпін Тетяна

Менеджер

Номер телефону

+38050-712-38-66

Email

karpatytravel2000@gmail.com

Вам буде цікаво