26

Лис
2020
Автор: Marta Pasternak/ 1763 0

Раз на рік він приходить до чемних дітей, залишивши під подушкою щедрі подарунки. Святий Миколай зазвичай – це загадка для дітей та мотивація, щоб бути чемними та слухатись батьків весь рік. А як виглядає Святий та, де він мешкає – ось це і цікавить малечу. То чому б не показати їм Миколая, дати змогу поговорити з ним та заспівати: «Ой, хто-хто Миколая любить».

Бо український Святий Микола існує і мешкає він, звісно ж, що у Карпатах – серед величних засніжених гір у теплій, затишній хатинці. А, куди їхати до нього в гості? Ми вам розкажемо.

Маєток Святого Миколая у селі Пістинь Косівського району Івано-Франківської області

Саме тут є один із маєтків Святого. Легенди говорять, що Миколай тут живе весь рік не одне століття. Весь цей час він ретельно вивчає кожну дитину та обирає їй подарунки. А в ніч на 19 грудня Святий Миколай сідає на сани та вирушає мандрівкою всією Україною. Чемним діткам він дарує довгоочікувані іграшки, а тим, хто поводився погано – різки, але таких дуже мало. Ну майже немає.

Маєток Святого Миколая у селі Пістинь – це вічна зимова казка із запахом хвої та новорічними вогниками. Тут малеча та дорослі не лише зустрінуть улюбленого дідуся, а й зможуть самостійно виготовити іграшки-сувеніри. Також тут ви зможете відвідати музей ялинкових прикрас, котрих тут вдосталь. Адже скоро Новий рік та пора прикрашати ялинку. А ще можна та побачити ті самі листи, які діти щороку відправляють Святому із проханням виконати їхні бажання.

Почекати на зустріч із Святим можна і у дворі, де є дитячий майданчик, і у приміщенні, де з вікна відкриваються розкішні краєвиди на карпатські гори.

А батькам є нагода влаштувати зимову фотосесію, щоб ділитись із друзями в Instagram неперевершеними фото із зимової казки.

Але до Миколая не можна запізнюватись, бо діток він приймає з 9 по 16 год.

Миколай живе і по дорозі на Буковель

За 5 кілометрів від Буковелю у Святого Миколая є ще одна резиденція. Мешкає він у селі Поляниця, на території еко-готелю Красна Поляна. Тут Миколай не лише зустрічається з чемними дітками, а й допомагає хворим, віддаючи частину коштів благодійному фонду. Тож допоможіть Миколаю творити добро для тих, хто цього так потребує.

Цей маєток святого Миколая – це казкова місцина. Живе Святий у старій гуцульській хаті, котрій понад 300 років. Саме це додає місцю особливої атмосфери та загадковості. Тут і чемні, і не дуже, дітки можуть посидіти на колінах у Святого Миколая. Дідусь вислухає їхні побажання, познайомить зі своїми помічниками, а також обов’язково подарує сувенір. Бо по-іншому ж не можливо. Святий ніколи не обділяє малечу.

А ще Миколай з радістю з вами сфотографується. Тепер дітки точно матимуть доказ, що він таки існує.

Маєток Миколая у селі Верхній Ясенів, що біля Верховини

Ще одна домівка Миколая є у селі Верхній Ясенів, що поблизу Верховини. Тут святий теж приймає діток та дорослих.

Живе Миколай тут у невеличкому будинку на горі Запідок, оточений він красивими карпатськими краєвидами, котрі захоплюють дух та уяву. Тут же мешкають і Ангели, котрі проводять малечі екскурсію та розважають їх цікавими іграми та квестами. Вони ж і покажуть святого Миколая, який посадить кожну дитину на коліна та уважно вислухає усі побажання.

А ще тут можна покататись на санках та посидіти біля вогнища, спаливши там різки із своїми поганими вчинками. Вас також обов’язково пригостять карпатським чаєм та ласощами.

Що варто зробити у резиденції Святого Миколая?

Ви уже знаєте, де живе Святий Миколай. А тепер розкажемо Вам, що варто зробити у його резиденціях, щоб бути щасливим весь рік.

  • Обов’язково відвідати, навіть якщо ви 40-річна чи 100-річна дитина. Миколай приймає усіх: від 1 до 101 року, а то і більше.
  • Посидіти на колінах у Святого Миколая і розказати про свої прохання.
  • Насолодитись казковою атмосферою, відчути дух свята.
  • Виготовити власноруч сувенір на пам’ять.
  • Побувати у всіх закутками резиденції Святого Миколая.
  • Наробити тисячі фото для Instagram та ділитись ними із друзями, щоб вони хоч віддалено відчули свято та дізнались про те, де ж мешкає Святий Миколай.

Наважились? То поїхали із Карпати Travel, адже саме наші спеціалісти – це досвідчені туристи, котрі знають усе про Святого Миколая та його помешкання. А ще ми зможемо все організувати, щоб ви турбувались, чи там повернули чи, як знайти вхід. З нами ви зможете попивати смачнющий глінтвейн та просто відпочивати. Гайда у зимову казку, яка тільки-но починається.

Leave your comment

Please enter comment.
Please enter your name.
Please enter your email address.
Please enter a valid email address.