Куди сходити та, як відпочити у Славському?

08

Тра
2021
Автор: Marta Pasternak/ 1374 0

Славське – це одне із найпопулярніших курортних селищ у Львівській області. Тут є все для ідеального відпочинку: гори, чисте повітря, вражаючі краєвиди та гірські потічки. А ще вагомою перевагою Славського є те, що сюди дуже просто дістатись залізницею із будь-якої частини України.

Карпати Travel розкажуть вам, як можна розважитись у Славську, щоб ваш відпочинок запам’ятався надовго.

Гора Тростян – неймовірні краєвиди та захопливий відпочинок

Якщо ви вже приїхали у Славське, то ви можете піднятись на гору Тростян. Її висота 1232 м. Ви це можете зробити, як пішки, спостерігаючи по дорозі за вражаючими краєвидами та зробивши сотні фото. Або ж на пійомнику, який тут діє. Проте зауважимо, що підйомник тут не новий, тривалість витягу орієнтовно 30 хвилин. Проте з висоти ви можете спостерігати за прекрасними вершинами. А ще на вершині Тростяну ви зможете покуштувати смачних домашніх страв, випити карпатського чаю чи навіть спробувати наливок, які місцеві готують самостійно.

Взимку на Тростяні діють лижні траси, де можуть спуститись навіть діти чи початківці або ж досвічені лижники.

Гора Погар – пікнік на вершині

У Славську, окрім Тростяну, є ще одна вершина – це Погар. Висота гори всього лише 719 м. Тут також діють підйомники, на яких можна без проблем піднятись на вершину та смачно там поїсти, оскільки на вершині є багато закладів харчування.

А ще на вершині Погару є дві альтанки, де ви можете разом із друзями влаштувати пікнік, весь день насолоджуючись гірськими краєвидами та виглядом на Славське.

Криївка – історія підпілля УПА

А в урочищі Мохнач у с. Волосянка, що поблизу Славського, діє справжня криївка Української повстанської армії. Тут відтворений побут та історія українського підпілля, а ще ви зможете більше дізнатись про історію УПА. А тому, якщо вас цікавить українська історія, то це ідеальне місце, щоб дізнатись більше про визвольні змагання чи навіть заночувати в справжній криївці.

Майстерня гончарства – опануйте древнє ремесло

Якщо ви хочете більше дізнатись про традиції гончарства, то вам варто у Славському на вулиці Шевченка відвідати майстерню гончарів. Також тут ви можете власними руками зробити для себе виріб із глини, освоївши давнє ремесло гончарства та послухати про його давні традиції та особливості.

Форельні господарства – смачний та приємний відпочинок

А ще у Славському є багато форельних господарств, де ви зможете зловити рибу, а потім ще і поласувати запеченою чи посмаженою для вас фореллю. Це – ідеальний відпочинок у горах, де ви можете, як порелаксувати, так і отримати насолоду від свіжої рибки.

Зазначимо, що всередньому ціна кілограма зловленої та вже приготованої для вас риби коштуватиме 250-300 гривень.

Купання у чанах – релакс після напруженого дня

Після захопливої мандрівки у гори та риболовлі – саме час і для справжнього релаксу. Відпочити вашому тілу допоможуть чани. Чани – це така велика ємність, котра нагрівається під відкритим вогнем. Для більшого ефекту релаксу місцеві туди кладуть різноманітні карпатські трави. Купання у чані – це ідеальний відпочинок після напруженого походу в гори. Таку послугу тут надають, як у садибах, так і в готелях.

Хочете весело та захоплююче провести свій час? Тоді вирушайте у мандрівку в Славське. А якщо ви хочете побачити якомога більше прекрасних краєвидів, скуштувати найсмачнішу їжу та просто насолодитися миттю, звертайтесь до Карпати Travel. Ми зробимо вашу відпустку ідеальною.

Leave your comment

Please enter comment.
Please enter your name.
Please enter your email address.
Please enter a valid email address.