Корпоративний відпочинок у Карпатах: подорож полонинами та сироварнями

19

Тра
2023
Автор: Marta Pasternak/ 64 0

Карпати – це прекрасне місце для корпоративного відпочинку. Так ваш колектив навчиться краще співпрацювати, подружиться та набереться нових і незабутніх вражень перед роботою.

А ще у Карпатах є не тільки дуже красива природа і чисте повітря, а й смачна і головне незвична їжа, яку точно не готують в інших регіонах України.

А тому Карпати Тravel розкажуть вам, а де ж найкраще відпочити і що можна спробувати у цьому чарівному куточку нашої Батьківщини.

Відпочинок на полонинах та легендарні сироварні

Найкращим місцем для відпочинку та водночас корпоративного пікніку є безсумніву полонини. Там і чарівні краєвиди, і рівнини та місця для пікніка. А ще – можливість спробувати щось нове.

  • Однією з найпопулярніших та найцивілізованіших таких місць в Карпатах є полонина Перці, яка розташована у селі Яблуниця, що біля Яремче та популярного курорту “Буковель”.

На цій полонині є етно-парк – тут розташовані стародавні гуцульські хати-музеї, де крім відпочинку ще можна і дізнатись більше про карпатський колорит та традиції. Тут є карпатська кузня, і фешн-хата, хата мольфара і багато інших цікавих розваг.

Крім того на цій полонині є діюча сироварня, на якій готують надзвичайно смачні сири – будз, вурду та бриндзу. До сирів вам запропонують крафтові алкогольні напої – різні наливки чи ягідне вино.

Також тут можна замовити групові екскурсії та майстер-класи, які сподобаються усім вашим співробітникам

  • На схилі гори Маковиця біля самого Яремче на полонині є також місцеве господарство, де виготовляють будз звичайний та будз копчений, вурду та бринзу. Тут є будівлі, які називають у Карпатах стаями, і там на вогні готують ну дуже смачну їжу. Всю молочну продукцію тут виготовляють за столітніми рецептами, які всупереч часу, майже не змінились, а тому таким чином ви зможете ніби повернутися назад та відчути своїми смаковими рецепторами, що коштували гуцули століттями тому.
  • На полонині Росохата біля села Шешори Косівської ОТГ є популярна локація з смачною сироварнею. Вона цікава тим, що будь-який турист може навідатися сюди, побачити, як виготовляють карпатський сир та як живуть в горах справжні гуцули. Тут вас у літній період зустріне чоловік, який випасає худобу та виготовляє справжні карпатські сири. Він вам усе про них розкаже та запропонує придбати смаколиків у дорогу.
  • Ще одна сироварня є на полонині Копілаш, що біля Верховини у селі Буковець. Тут худоба випасається на смачних луках, а тому сири з її молока виходять надзвичайно екологічні та смачні.
  • Є сироварня на полонині Кринта у Верховині. Сюди можна доїхати на конях, джипами чи квадроциклами або ж влаштувати піший похід. Тут вам також покажуть процес приготування. Ви можете і придбати надзвичайно смачні та екологічні бринзу, вурду, будз, масло, сметану, гуслянку, сербанку, маслянку. А головне – взяти участь у приготуванні цієї смакоти.
  • На полонині біля гори Ігрець є найстаріша в Карпатах сироварня. Заснував її Микола Могурук. І от уже 5 покоління цього чоловіка порядкує там та виготовляє надзвичайно смачні карпатські сири. Виготовляється ця продукція з овечого та коров’ячого молока. Тут також є інші будівлі та зони відпочинку, де ви можете з колегами насолодитися своєю мандрівкою.

Нетуристині локації на полонинах Карпат для корпоративу

Якщо ви хочете більш “дикого” відпочинку, тоді вам підійдуть полонини біля гір Кукул або ж Хом’як. Там звісно немає таких туристичних зон, як на полонині Перці, проте там ви можете відпочити на справді незайманій туристами частині Карпат та побути зі своїм колективом сам-на-сам з природою. Крім того тут, подалі від людей можна організувати корпоративний пікнік, принісши зі собою продукти або ж спробувати замовити кейтеринг, оскільки багато туристичних компаній Яремче все частіше пропонують такі послуги.

На полонинах біля гори Кукул люди і досі випасають корів та овець, а тому не дивуйтесь, якщо посеред дикої природи ви зустрінете цих тварин чи невеликі дерев’яні приміщення, в яких можна заховатись від дощу. Поруч також є столи з дерева. Це звісно не “лакшері-відпочинок”, але це дуже розслабляє та залишає лише позитивні враження.

Хочете отримати незабутні враження від природи та гастрономічне задоволення від подорожі? Тоді звертайтесь до фахівців, які спланують ваш корпоративний відпочинок, підберуть транспорт та досвідчених гідів.

Скоро літо, а тому саме пора подумати про те, як спланувати відпочинок. І  Карпати Тravel вам у цьому допоможуть.

Leave your comment

Please enter comment.
Please enter your name.
Please enter your email address.
Please enter a valid email address.