Кемпінг у Карпатах: де зупинитись із наметами та яка ціна

29

Сер
2021
Автор: Marta Pasternak/ 3358 0

Туристи у Карпатах поділяються на два види – ті, хто хоче з комфортом відпочити та орендує готелі чи садиби та ті, які обожнюють жити у наметах. Бо і справді, коли тепла погода, то намет – це прекрасний вихід: засинаєш під спів пташок, прокидаєшся, а навколо – захоплюючі краєвиди: гори, небо та кришталево чисте повітря.

Проте, щоб відпочинок був вдалим, потрібно знати, де можна зупинитись у Карпатах із наметом.

Полонина чи галявина

Такий варіант підійде для тих, хто йде в гори ненадовго, оскільки самі розумієте, що ні душу, ні можливості підзарядити мобільний телефон там немає. Проте, якщо ви підкорюєте якусь вершину, то можете без проблем заночувати у наметі на полонині чи галявині. Обираючи таке місце, розраховуйте, щоб недалеко було джерело, щоб мати можливість поповнити запаси води та для приготування їжі чи кави зранку. Якщо ви зупиняється на полонині, то здебільшого можна не боятись диких звірів, оскільки вони знають, що там часто бувають люди та намагатимуться уникнути такої зустрічі.

А ще захід та схід сонця на полонині – це незабутні враження та неймовірна краса, яку ви точно оціните.

А ще у Карпатах ви можете зупинитись просто на галявині, яка вам сподобалась. Проте такий відпочинок, на відміну від поселення у кемпінгу, має свої мінуси: потрібно брати із собою багато спорядження, зокрема посуд та пальник, щоб приготувати їжу, відсутність електрики та ймовірне погіршення погоди. Проте його абсолютний плюс полягає у тому, що це – безкоштовно, далеко від натовпів людей, у повній тиші та гармонії із собою та природою.

Кемпінги у Карпатах: де зупинитись

Проте, якщо ви не досвідчений турист і чи не вперше йдете у Карпати з наметом, то можете зупинитись у кемпінгу. Там можна прийняти душ, підзарядити мобільний телефон та навіть замовити сніданок, обід чи вечерю. При цьому вам нададуть безпечну ділянку під намет.

А тепер детальніше про те, які кемпінги є у Карпатах та, де ви можете зупинитись:

  • с. Ільці, присілок Флесівка Верховинський район. Саме тут, за 5 км. Від Верховини ви можете зупинитись на кемпінг. Вартість такого відпочинку – 50 грн з людини. За ці гроші ви можете користуватись благами цивілізації, як-от: літнім душем, кухнею та туалетом. А ще тут ви засинатимете і прокидатиметесь під звуки річки та пташок. Також тут є мангал, а тому ви зможете ще і приготувати на вогні смачну вечерю.
  • с.Красник вул. Івана-Франка 1 Верховинський район. Тут є база відпочинку «Карпати». Вартість зупинки у цьому кемпінгу – 60 гривень з людини. У вартість включено такі блага цивілізації, як: інтернет, душ, мангал та навіть дрова. А тому це – ідеальний відпочинок, коли ви маєте змогу пожити в наметі при цьому ні за що не перейматись.
  • с. Дземброня Верховинський р-н Івано-Франківська обл. кемпінг «Білий слон». Якщо ви хочете підкорити гору Піп Іван, де розташована стара польська обсерваторія, то саме тут ідеальне місце для відпочинку. Вартість проживання тут в наметі – 100 грн з понеділка по четвер, з п’ятниці по неділю та на свята ціна зростає до 130 грн за добу. За ці гроші ви зможете користуватись душем, туалетом та власною кухнею.
  • с. Ясіня Закарпатська область. Тут діє кемпінг «Петрос». На території цього кемпінгу є WiFi, кухня, душ та інші блага цивілізації. Про ціну варто уточнювати у господарів кемпінгу.
  • Селище Ворохта Івано-Франківської області. Тут є кемпінг «Мім», а тому, якщо ви любите ночувати у наметі – це саме те, що потрібно. Тут також є літній душ, інтернет та мангал, на якому ви зможете приготувати собі їжу. А ще – неймовірні краєвиди. Зазначимо, що ціну варто уточнювати перед заїздом у магазині “Мім” у Ворохті, який розташований на центральній вулиці міста.
  • Навіть у Яремче ви зможете зупинитись у кемпінгу. Одним із напопулярніших місць вважається кемп «Під Маковицею». Вартість відпочинку з особи за добу – 30 гривень. Якщо ви селитесь надовго, можете обумовити знижку. Тут також ви зможете самостійно готувати їжу чи замовляти її у господарів кемпінгу. У вартість входить оренда намету та спальника. Проте за дрова чи мангал доведеться доплатити.

Карпати – це прекрасне місце на землі, а щоб краще його відчути, варто пожити просто неба, насолоджуючись чистим гірським повітрям, спостерігаючи за природою та відпочиваючи душею та тілом. Якщо ви не наважуєтесь піти в похід з наметом самостійно, але дуже цього хочете – звертайтесь у Карпати Travel. Ми організуємо для вас відпочинок вашої мрії.

Leave your comment

Please enter comment.
Please enter your name.
Please enter your email address.
Please enter a valid email address.