День Незалежності у Карпатах: концерт на Буковелі та підйом на Говерлу

22

Сер
2021
Автор: Marta Pasternak/ 572 0

Багато українців на День Незалежності традиційно їдуть в Карпати. Бо саме у цих місцях можна побачити давні традиції, придбати унікальну вишивку чи здійснити святкове сходження на Говерлу.

А ще можна насолоджуватись неймовірною красою карпатських гір. На відпочинок у Карпати 24 серпня щороку приїжджають сотні тисяч туристів, щоб піднятись у гори чи просто відпочити на березі стрімких карпатських річок.

Сходження на Говерлу на День Незалежності

Сходження на Говерлу на день Незалежності 24 серпня вже стало доброю традицією для великої кількості українців. Бо що ж може бути символічнішим за підкорення найвищої гори на день народження України.

Проте, якщо ви хочете піднятись на Говерлу саме в цей день, то ви повинні знати багато нюансів. Зокрема те, що в цей день на Говерлу приїде велика кількість туристів. А ще буде обмежений рух транспорту до Заросляку. А тому будьте готовими до значних незручностей.

Проте, якщо ви все ж хочете піднятись на вершину, незважаючи на цю нюанси, то краще зверніться до професійних гідів, які зможуть вам допомогти у підйомі на цю вершину та проконсультують, з якого місця краще починати підйом.

А ще у Карпатах зрештою багато гір і ви можете підкорити ту, де у цей день буде менше туристів.

Поїздка у Верховину – столицю гуцульської культури

Верховина вважається столицею гуцульської культури, а тому саме на День Незалежності її також можна відвідати, щоб ближче познайомитись із українською культурою, традиціями та побутом.

У Верховині є багато музеїв, які можна відвідати у цей день, зокрема Музей музичних інструментів, хата-музей, у якій знімали легендарний фільм «Тіні забутих предків» та багато інших. А ще тут можна смачно пообідати традиційною гуцульською кухнею.

День Незалежності на Буковелі

Якщо ж ви хочете спокійнішого відпочинку, проте не менш вражаючого – тоді ви можете поїхати на Буковель. З нагоди 30 річниці Незалежності тут запланований масштабний концерт Atlas Weekend Bukovel. Тут виступить «Бумбокс», O.TORVALD, STONED JESUS, THE UNSLEEPING.

Також тут організують фуд-корти, чіл-зони та багато цікавого. А ще на Буковелі є етнопарк Гуцул Ленд, а по суті – це музей під відкритим небом із старовинними будинками. Тут ви також можете влаштувати фотосесію в одязі в українському стилі. Тут ви також можете відпочити на підйомнику чи на Озері молодості.

Відпочинок у Яремчі на День Незалежності

У День Незалежності ви можете відпочити і у Яремчі. У цьому містечку для місцевих та туристів організують ряд заходів. Проте найкращий відпочинок – це природа. А тому в Яремчі на День Незалежності ви можете сходити на:

  • Водоспад Пробій, який розташований просто серед міста, біля відомого сувенірного ринку. Тут ви можете спостерігати за буйною течією та зробити багато світлин.
  •  Пішохідний маршрут «Стежка Довбуша». Ця прогулянка – чудовий відпочинок на свято, адже це неймовірний аромат лісу, який вже пахне осінню, легка прохолода та скелі.
  • Сходження на гору Маковиця. На околиці Яремче є гора Маковиця, на яку можна без проблем піднятись навіть дітям чи літнім людям.

Гастро-відпочинок у Карпатах на День Незалежності

День Незалежності – це також чудовий привід, щоб відчути Україну на смак. У Карпатах готують багато страв із традиційної української кухні, додаючи при цьому якусь місцеву родзинку.

Гастро-тур можна почати із ресторану «Гуцульщина», що у Яремчі. Тут ви можете спробувати банош, бограч чи деруни із підливою з білих грибів. А ще тут ви можете замовити справжні гуцульські наливки.

Відпочинок у Карпатах – це завжди весело та захопливо, незважаючи на погоду, пору року чи день.

Якщо ви хочете яскраво відсвяткувати 30 річницю Незалежності України – їдьте у Карпати. А наша агенція Карпати Travel вам допоможуть у цьому – ми завеземо вас у найцікавіші місця та пригостимо найсмачнішою їжею. Вперед до пригод!

Leave your comment

Please enter comment.
Please enter your name.
Please enter your email address.
Please enter a valid email address.