День конституції України в Карпатах

28

Бер
2020
Автор: Marta Pasternak/ 288

Тур в Карпати 27, 28 та 29 червня. Зустріч у м. Львів, залізничнтй вокзал, де нас чекає туристичний автобус. О 8.00-11:00 год. виїжджаємо назустріч новим враженням. Тур на Трійцю в Карпати повідає нам про дивовижні, воістину легендарні місця цього гірського краю.

День 1 (27 червня)

Захоплююча пішохідна екскурсія історичною частиною Івано-Франківська (Ратуша – Бастіон – прогулянка «стометрівкою») (тривалість екскурсії 2 години). Обід.

Приїзд у м. Яремче. Пішохідна екскурсія «Стежками Олекси Довбуша»

«Стежка Довбуша» — нетривалий маршрут лісистими гірськими схилами, прекрасний варіант для розваги на другу половину дня.Він бере свій початок у заповідному урочищі Дрібка, підіймається вгору до скельних масивів та спускається вниз. Кажуть, колись тут переховувались опришки зі своїм звитяжним ватажком.

Поселення в приватному секторі. Вільний час. Вечеря.

День 2 (28 червня)

Сніданок. День Конституції  України на найвищій вершині українських Карпат.

Підкорення Говерли часто називають екстремальним відпочинком, адже далеко не кожен наважиться здолати таку висоту. Але запевняємо — це того варто. Лише уявіть, як верхівки гір виринають із мережива туману і ви спостерігаєте це диво з найвищої точки України.

Висота Говерли сягає 2061 метр. Перша частина шляху — підйом через смерековий ліс, він закінчується на висоті приблизно 1400 метрів. Друга частина — по звивистій стежці, порослій чагарником. Потім йти особливо приємно: гора вкрита альпійськими луками. Перед нами відкриваються гірські краєвиди. Зі східного боку гори ви побачите чудовий водоспад висотою до 80 м. З нього починає свої витоки річка Прут. А уже перед самою вершиною — скелястий шлях. І ось, подолавши нелегкий шлях ви на вершині! Який краєвид! Покриті сизим туманом верхівки гір, сонце сховалось десь за ними, а хмари можна торкнутись рукою! На вершині встановлені символи: хрест, скульптурний монумент з українським гербом, прапор України та інших держав, представники яких побували тут, плита, у яку вмонтовано капсули із землею з усіх областей України. Фото на пам’ять — обов’язкове! Перекус. Спуск із Говерли.

Повернення в Яремче. Вечеря. Вільний час.

День 3 (29 червня)

Сніданок. Відправлення на рафтинг та джипінг в с.Веррховина.

Рафтинг на Черемоші — це безпечний і водночас екстремальний  вид активного відпочинку в Карпатах. Під час сплавів ви опануєте веслування на катамарані та рафті. Подолаєте найскладніші пороги Чорного Черемошу. Сплави проводяться виключно під керівництвом  досвідченного інструктора.

Човни для рафтингу, які пропонуються, розроблені спеціально для туристичних сплавів,  мають максимально безпечну конструкцію, що запобігає їх перевертанню під час подорожі навіть на найстрімкіших ділянках річки. Спорядження для сплаву надається нове, якісне та надійне.Саме тут створені всі умови, щоб насолодитися неймовірною красою гір і відчути справжній екстрим. Ви відчуєте силу неприборканої стихії — тільки ви, річка і такі ж відчайдушні поруч.

Пікнік на березі річки.

Джипінг до карпатських вершин — чудовий шанс урізноманітнити свій відпочинок в Карпатах.

Відвідати за кілька годин місця, до яких зазвичай треба витратити кілька днів пішого ходу, можна на потужному позашляховику, що з легкістю долає складні підйоми і спуски, бездоріжжя та невеликі потічки.

Прощальне фото на пам’ять. Трансфер у м. Львів (залізничний вокзал).


Вартість туру на 1 особу: 2980 грн.

Що входить у вартість туру

Вартість туру в Карпати на Трійцю включає все необхідне для прекрасного відпочинку:

 • трансфер зі Львова;
 • проживання у приватному сектрі м. Яремче;
 • екскурсійне обслуговування;
 • харчування згідно програми (сніданок, обід, вечеря);
 • супровід гіда-екскурсовода;
 • рафтинг, прокат спорядження;
 • джипінг;
 • проїзд комфортабельним автобусом по маршруту: Львів – Карпати – Львів;
 • після виселення (в день від’їзду) розміщення речей в камері схову безкоштовно
Додатково

За 4 дні до від’їзду до Львова після 14:00 Ви отримуєте інфо лист, який включає:

 • детальну екскурсійну програму з зазначенням номерів цілодобової служби підтримки турагенції;
 • контактні дані супроводжуючого гіда-екскурсода, місце і час збору групи;
 • вартість вхідних квитків в екскурсійні об’єкти;
 • корисну і важливу інформацію, яка Вам стане у пригоді під час перебування в турі.
Що не входить у вартість туру:
 • вартість вхідних квитків в екскурсійні об’єкти;
 • особисті витрати.