Автобусні екскурсії з Яремче: куди поїхати на один день

29

Жов
2022
Автор: Marta Pasternak/ 1239 0

Ідеальним місцем в Карпатах є Яремче, де можна з комфортом відпочити, отримати нові позитивні враження та насолодитись прекрасною природою.

Проте, їдучи до Яремче, багато хто не знає, а чим же ще можна зайнятись там, крім походу по місту, на водоспад Пробій чи підйому на гору Маковиця і взагалі, як можна пересуватись Карпатами, якщо ви приїхали не на своєму транспорті.

Ідеальний вихід – це одноденні екскурсії з Яремче. Саме таким чином ви можете комфортно та головне безпечно відпочити і побачити щось нове.

Одноденні екскурсії з Яремче в гори

Любите ходити в гори, долати вершини та дихати на повні груди – тоді похід в гори саме для вас. Щоб все минуло без неприємностей, а навпаки – продумано та безпечно, найкраще звернутись до компаній, які організовують одноденні походи. З плюсів – це транспорт, супровід гіда, безпека та невисока ціна. Так, вас відвезуть туди та назад, ви точно не заблукаєте.

Одноденні екскурсії з Яремче: на яку гору можна піднятись?

 • Гора Говерла. Саме ця гора є найвищою в Україні, а тому щороку на неї піднімаються десятки тисяч українців. Маршрут на Говерлу нескладний та може підійти навіть дітям чи людям поважного віку. А ще з Говерли відкриваються просто неймовірні краєвиди, які захоплюють дух. Проте врахуйте, що тут може бути багато людей.
 • Гора Шпиці та озеро Несамовите. Чи бачили ви колись гірські озера, які піднімаються високо над рівнем моря? Якщо ні – то варто цю красу побачити. Високо в горах є одне із мальовничих карпатських озер – Несамовите. Це озеро завжди холодне, а тому купатись у нього заборонено. Але фото з цих місць просто прекрасні: з одного боку озеро, а поруч – високі гори та давні ліси. Але це ще не все. Багато компаній після Несамовитого відведуть вас ще і на гору Шпиці. Її особливість у кам’яних шпицях, які нагадують краєвиди з фільмів, а тому тут виходять теж чудові світлини.
 • Гора Піп Іван. Мабуть, усі ми бачили таємничу обсерваторію високо в горах та захоплювались нею на світлинах. Так-от – вона розташована на горі Піп Іван і туди теж можна піднятись всього за один день.
 • Гора Хом’як – це ще один чудовий туристичний маршрут. Піднятись на Хом’як не складно, а ще поруч з горою є чудова полонина, на якій можна погуляти, пообідати та відпочити.

Одноденні екскурсії з Яремче на Закарпаття

Закарпаття – це не лише прекрасна природа, а й місця, де можна оздоровитись, відпочити та набратись сил.

Куди можна поїхати:

 • Солоні озера в Солотвино, які ще називають Карпатським морем. Ці озера не поступаються своїми лікувальними властивостями навіть Мертвому морю, адже дно озера вкрите ропою та лікувальною грязюкою. Тому це ще і спа-процедури. А ще тут можна навчитись плавати та не боятись потонути, оскільки озеро триматиме вас на поверхні. Абсолютним плюсом є їхня географічна та фінансова доступність.
 • Термальні басейни в Берегово. Це – ще один спосіб відпочити з користю. Адже тут є відпочинковий центр із різними видами термальних басейнів, лазнями та іншими розвагами. Також у Берегово під час одноденного туру вас відвезуть до мінеральних джерел, де можна набрати води та на дегустацію вина в Старому погребі.

Одноденні екскурсії з Яремче містами України

А ще, якщо ви зупинились у Яремче, то можете поїхати на екскурсію іншими містами заходу України, серед яких:

 • Львів – це старовинне місто з дуже красивою архітектурою та своєю атмосферою. Вузькі вулички із бруківки, затишні будинки із скульптурами, які можна розглядати годинами. А ще тут дуже багато цікавих закладів та місць відпочинку.
 • Чернівці та Хотинська фортеця. Чернівці – це ще одне мальовниче українське місто з розкішною архітектурою, проте воно поки не настільки відоме серед туристів, хоча поїхати туди точно варто. Також по дорозі можна відвідати стародавню Хотинську фортецю та почути її історію.
 • Верховна – це ще одне прекрасне місто в Карпатах, яке розповість вам про побут гуцулів. Саме тут є багато музеїв, як-от: музей музичних інструментів Романа Кумлика, хата з фільму «Тіні забутих предків». По дорозі ви побуваєте в місті Ворохта та побачите мости-віадуки, які захоплюють з першого погляду.
 • Яремче – якщо ви вперше у цьому місті, то сходіть на екскурсію. Гід вам розкаже історію міста, покаже визначні місця та порадить, як відпочити.
 • Манявський скит – це відомий чоловічий монастир, де є Чудотворна ікона інгумені Манявської. Зведений він в 1611 році. Тут панує атмосфера намоленості, спокою та віри. А ще по дорозі вам покажуть Манявський водоспад.

А ще ви можете піти на екскурсію до Дерева кохання – старого бука, який за легендою символізує міцність кохання. З галявини відкривається краєвид на гори Говерла, Хом’як, Піп Іван.

Карпати – це місце, де можна ідеально відпочити. Якщо ви хочете нових вражень та шукаєте одноденних екскурсій з Яремче – звертайтесь до Карпати Travel. Ми покажемо вам найчарівніші місця українських Карпат.

Leave your comment

Please enter comment.
Please enter your name.
Please enter your email address.
Please enter a valid email address.